MEZOTERAPIA IGŁOWA

Mezoterapia jest doskonałą metodą rewitalizacji, hamującą proces starzenia się skóry. Dostarczane bezpośrednio do skóry właściwej składniki koktajlii, stymulują naturalne mechanizmy naprawcze skóry oraz powstrzymują działanie niszczących wolnych rodników. Zawarty w preparatach kwas hialuronowy ma zdolność wiązania znacznych ilości wody, dzięki czemu optymalnie nawilża skórę. Zasada mezoterapii dotyczy nie tylko efektywnej odnowy za pomocą wstrzykiwanych w postaci mikro-nakłuć substancji, ale także mobilizuje skórę przez mnogie uszkodzenia w formie tych właśnie mikro-nakłuć do samoregeneracji w głębszych warstwach. Koktajle do wstrzyknięć są dobierane dla każdego pacjenta indywidualnie, w zależności od potrzeb skóry.

WSKAZANIA

 • Wiotkość skóry, utrata elastyczności, nadmierna suchość
 • Skóra szara pozbawiona blasku
 • Zmarszczki powierzchowne i głębokie
 • Cellulit
 • Lokalne otłuszczenie
 • Skóra naczynioruchowa
 • Wypadanie włosów

PRZECIWWSKAZANIA

 • ciąża
 • karmienie piersią
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • cukrzyca

Terapię przy zastosowaniu mezoterapii wybieramy na podstawie indywidualnych potrzeb w oparciu o kryteria kondycjonowania skóry, do których zaliczamy:

 • nawilżenie
 • eliminacja wolnych rodników
 • odżywienie
 • odnowa komórkowa,regeneracja kolagenu

Aby uzyskać poprawę wyglądu wymagamy wykonanie serii zabiegów, na początek 4-6 co ok. 2 tygodnie, efekt długofalowy pojawia się po ok. 7-9 zabiegach.

Mezoterapia to zabiegi w wyniku których dochodzi do lepszego nawodnienia i odżywienia skóry prowadzi to do zaniku drobnych zmarszczek, oraz do spłycenia głębszych. Zabiegi mezoterapii polegają na bardzo płytkim wstrzyknięciu pod skórę substancji aktywnych takich jak kwas hialuronowy, oligoelementy, koktajle witaminowe, aminokwasy, krzem, kwas polimerowy. Procedura nie jest bolesna czasem jednak wymaga znieczulenia miejscowego np. kremem Emla.

Mezoterapia oczu

Zabieg przeprowadzany w znieczuleniu kremem, za pomocą bardzo cienkiej igły i strzykawki zawierającej dobrany koktajl. Dyskomfort podczas zabiegu jest niewielki a skóra powraca do formy do kilku godzinach po zabiegu . Najlepsze efekty uzyskujemy wysycając skórę za pomocą serii: 2-4 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni a następnie powtarzanych co kilka miesięcy (jeden zabieg).
W skład koktajlu najczęśćiej wchodzą składniki nawilżające, rewitalizujące, rozjaśniające cienie, przeciwobrzękowe, stymulujące.

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu

Skóra po znieczuleniu kremem, zostaje ostrzyknięta bogatym koktajlem zawierającym odpowiednio dobrane składniki w celu odmłodzenia, pobudzenia i rewitalizacji. Efektem zabiegu jest wygładzenie zmarszczek poprzez stymulację produkcji nowych komórek skóry, wzmocnienie napięcia i elastyczności poprzez indukcję syntezy kolagenu i elastyny oraz głebokie nawodnienie i poprawa równowagi skóry. Efekty są widoczne po każdorazowym zabiegu, jednak najskuteczniejszą metodą jest seria wysycająca skórę: 2-5 zabiegów co 7-14 dni i póżniejsze zabiegi ?przypominające? co kilka miesięcy.

Mezoterapia cellulitu

Po odkażeniu i znieczuleniu obszaru zabiegowego za pomocą sprayu, skóra zostaje seryjnie ostrzykiwana dobranym preparatem za pomocą wielokrotnych nakłuć z użyciem wieloigłowych iniektorów, dzięki czemu zabieg trwa krótko i nie jest dyskomfortowy dla pacjenta.Koktajl do wstrzyknięć pobudza spalanie tkanki tłuszczowej, redukuje cellulit, działa wygładzająco, detoksykująco, napinająco. Wzmacnia sprężystość skóry i niweluje niedoskonałości. Aby uzyskać oczekiwany efekt należy zastosować serię 4-6 zabiegów co 7 dni, następnie 2-3 zabiegi co 2 tygodnie. Efekt utrwali jeden zabieg wykonywany co 2-3 miesiące.

Mezoterapia skóry głowy

Podając preparat wzmacniający bezpośrednio do skóry głowy uzyskujemy efekt wyjątkowej stymulacji i rewitalizacji cebulek włosowych oraz pobudzenie krążenia w tym obszarze, co blokuje wypadanie włosów, zwiększa ich grubość i elastyczność oraz nawilżą i odżywia włosy a także przyśpiesza znacząco ich wzrost. Procedura efektywnego zabiegu obejmuje 4-8 zabiegów wykonywanych co 7 dni w zależności od problemu i kontynuację zgodną z oczekiwaniami pacjenta.

Mezoterapia igłowa

INTERESUJE
CIĘ TEN ZABIEG?

Skontaktuj się znami!

VITA-STAR
Salon Kosmetyki Estetycznej
Ząbki, ul. Rybna 1A
cennik